|
Gołym okiem widać było , że chłopakom siedzi dalej w głowie mecz z Chorwacją. Naszym brakuje takiego typowego rzucającego, który rzuci w meczu co najmniej 8-9 bramek. Mnie najbardziej denerwowały banalne straty piłek i niewykorzystywanie sytuacji sam na sam.
W meczu z francuzami na 16 (!) rzutów z sytuacji sam na sam NIC nie siadło w bramkę!
|