Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#345
Stary 31.01.2010, 16:42
apropos wpisu, iż rzekomo Polacy odpuścili mecz Francją. My nie odpuściliśy tego meczu-my przegraliśmy , bo Francuzi graja piłke ręczna z innej planety. Wpis Gwiaździstego w 100% oddaje rzeczywistość.
Odpowiedz cytując