Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 31.01.2010, 16:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Cóż, szkoda chłopaków, ale i tak wywalczyli czwarte miejsce. Warto o tym pamiętać, zanim zaczniemy ich krytykować.
Też tak myślę. Dzisiaj widać było, że w I połowie jeszcze rozpamiętywali wczorajszy półfinał. Cóż w sporcie jak w życiu- ciężko zapomnieć, kiedy ktoś cię bezczelnie robi w ch... . Szacunek za walkę w II połowie! Podnieśli się i mogli wygrać, lub chociaż doprowadzić do dogrywki. Za dużo jednak błędów, najgorsze te straty i zmarnowane sytuacje z kontry...
Odpowiedz cytując