Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#342
Stary 31.01.2010, 16:37
3 porażka z rzędu. Tu juz nie ma przypadku. Wyjście z grupy to max na co było stać ten zespół. Mankamenty widziane w meczach grupowych teraz wyszły ze zdwojoną siłą. Niektórzy uwierzyli propagandzie mediów jaki to mamy wspaniały zespół "idący na masjtra jak Amika". A rzeczywistośc jest taka jak w tych 3 meczach.
Odpowiedz cytując