Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 31.01.2010, 16:35
Za DUŻO kar.Ale przegraliśmy na własne życzenie... kilka szans na dojście na jeden pkt albo nawet na remis niewykorzystane.

Dla mnie bohaterem jest SZMAL, to co on wyczyniał w II połowie to jest coś niesamowitego.

Trudno.Następnym razem będzie lepiej

*specjalnie pominąłem I połowę bo to wyglądało jak sparing/rozgrzewka...
I
Odpowiedz cytując