Za DUŻO kar.Ale przegraliśmy na własne życzenie... kilka szans na dojście na jeden pkt albo nawet na remis niewykorzystane.
Dla mnie bohaterem jest SZMAL, to co on wyczyniał w II połowie to jest coś niesamowitego.
Trudno.Następnym razem będzie lepiej
*specjalnie pominąłem I połowę bo to wyglądało jak sparing/rozgrzewka...