|
Straty i slaba skutecznosc w ataku...bylo tyle okazji do wyrownania(2 czy 3 kontry niewykorzystane)...
Trzeba bylo wygrac z Francja, w polfinale zagrac z Islandia, a w najgorszym razie w meczu o 3 miejsce z Hiszpania(ktora ogralismy)...nie mozna sobie odpuszczac spotkan na tym poziomie.
|