Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 31.01.2010, 16:31
nasi zrobili wiele, ale Islandczycy zasłużenie wygrali. Byli lepsi.

edytka:
sam nie wiem, komu bardziej w finale kibicować: żabojadów nie lubię, ale i za Chorwatami przez spółę z norweskimi sędziami od wczoraj też nie przepadam
Ostatnio edytowane przez harthausen : 31.01.2010 o godz. 16:35.


Odpowiedz cytując