pysio napisał(a):

niech nawet nie wracają do Polski tylko do tych swoich Niemiec.. ehh.. mogli w ogóle nie jechać na te mistrzostwa jak mają nam taką kompromitacje sprawić ;/
przegrywamy z krajem który ma 300 tys mieszkańców!!!!!!!
|
Zamilcz. Chciałbym coś więcej napisać ale nie chce bana.
Ja wierzę, ale obawiam się, że nasi chłopcy już nie wierzą...