Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 31.01.2010, 15:56
pysio napisał(a):Wyświetl post
niech nawet nie wracają do Polski tylko do tych swoich Niemiec.. ehh.. mogli w ogóle nie jechać na te mistrzostwa jak mają nam taką kompromitacje sprawić ;/
przegrywamy z krajem który ma 300 tys mieszkańców!!!!!!!
Zamilcz. Chciałbym coś więcej napisać ale nie chce bana.

Ja wierzę, ale obawiam się, że nasi chłopcy już nie wierzą...
Odpowiedz cytując