pysio napisał(a):

niech nawet nie wracają do Polski tylko do tych swoich Niemiec.. ehh.. mogli w ogóle nie jechać na te mistrzostwa jak mają nam taką kompromitacje sprawić ;/
przegrywamy z krajem który ma 300 tys mieszkańców!!!!!!!
żal...
|
ty się dobrze czujesz?
żal to jest, że tyle lat tu wypisujesz te swoje pierdoły
czy któryś z modów wykaże się odrobiną odwagi i zbanuje go wreszcie dożywotnio?