Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 31.01.2010, 15:53
pysio napisał(a):Wyświetl post
niech nawet nie wracają do Polski tylko do tych swoich Niemiec.. ehh.. mogli w ogóle nie jechać na te mistrzostwa jak mają nam taką kompromitacje sprawić ;/

przegrywamy z krajem który ma 300 tys mieszkańców!!!!!!!

żal...
ty się dobrze czujesz?
żal to jest, że tyle lat tu wypisujesz te swoje pierdoły

czy któryś z modów wykaże się odrobiną odwagi i zbanuje go wreszcie dożywotnio?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując