Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 31.01.2010, 15:50
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli się nie ogarną w 2 połowie to niestety skończy się ostrym w.......em.
Gramy kompromitująco słabo.
Gramy to co gramy caly czas na ME.A zatem:
1)schematyczna obrona 6-0, a do tego nie dochodzimy do zawodników jacy tańczą przed naszymi na 8 metrze, bo z jakiegoś dziwnego pwoodu 3mamy się kurczowo koła.Czemu nie umiemy grać 4-2 czy 5-1
2)gramy schematycznie w ataku, przez co w ciemno można załoyż co zrobią za chwilę nasi zawodnicy.Wystarczy ze Francuzi czy Chorwaci zagrali 5-1 i nasz atak leży
3)nie potrafimy zagrać szybkiej piłki, o kotrataku nie wspomne
4)często popełniamy prozaiczne błędy w chwilach kluczowych(gubimy piłkę albo faulujemy w ataku, o nierzucaniu z 6m z czystych pozycji lepiej nie mówić)
5)mamy słabych skrzydłowych i to wina Wenty.Jurasik potrafi tam jeszcze zagrac jeden na jeden ale drugie skrzydło czyli Jachlewski czy Tluczywnski to dramat.Pozdrawiam Zydronia ;-)

W dzisiejszym meczu doszedl jeszcze syndrom "pęknietego balonika" i dlatego tłuką nas aż miło.
Odpowiedz cytując