Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 31.01.2010, 15:50
ten ogrom strat własnych jest szczególnie deprymujący. A przeciwnik, jak każdy w meczu z w tych mistrzostwach nie obcyndala się: szybko do przodu i lufa w sytuacji 1:1 z bramkarzem.
Takie deja vu już w trzecim spotkaniu.

Trzeba mieć nadzieję, że Wenta ich ogarnie.


Odpowiedz cytując