Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 31.01.2010, 15:46
niech nawet nie wracają do Polski tylko do tych swoich Niemiec.. ehh.. mogli w ogóle nie jechać na te mistrzostwa jak mają nam taką kompromitacje sprawić ;/

przegrywamy z krajem który ma 300 tys mieszkańców!!!!!!!

żal...
Odpowiedz cytując