|
A Prezydent juz ich zaprosil do siebie...tylko z czego tu sie cieszyc? Ostatnie 3 spotkania zmieniaja troche obraz...3 porazki, 1 remis, kilka zwyciestw. Oczywiscie 4 miejsce w Europie, ale kiedy w zasiegu byl final...
Ogrom strat wlasnych, do tego kiepska gra w ataku i obronie. Wszystko sie posypalo z meczem z Francuzami.
|