Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 31.01.2010, 15:25
od trzech meczy gramy jak totalne fajtłapy.. tracimy bramki i przegrywamy mecze po tylko i wyłącznie naszych błędach i stratach.. wytłumaczcie mi jak można tyle piłek tracić?

oczywiście to tylko Polacy tak potrafią...

Wenta out!
Odpowiedz cytując