Bartuk1906 napisał(a):
Mam problem Bo jak chce pobrać muzykę z zrzuty czy innej stronie tego typu to jak daje pobierz to zamiast się ściągać wyskakuje mi nowa strona z quicktime-em i odtwarza muzykę... ;-/
Co zorbić żeby sie normalnie pobierało ... chyba że tak ma być a ja coś źle robie... ;-/
|
TSW Fanatyk napisał(a):

czekaj aż się "zbuferuje" i daj plik -> zapisz jako... i tyle
|
bercik860 napisał(a):
czekaj aż się "zbuferuje" i daj plik -> zapisz jako... i tyle
|
Kamil napisał(a):
|
lub wylacz wtyczke, narzedzia dodatki wtyczki poszukaj tam quick time i daj wylacz
|
Dzięki Bossy ;-) wszystkie rady oki
