Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14111
Stary 31.01.2010, 15:03
Bartuk1906 napisał(a):
Mam problem Bo jak chce pobrać muzykę z zrzuty czy innej stronie tego typu to jak daje pobierz to zamiast się ściągać wyskakuje mi nowa strona z quicktime-em i odtwarza muzykę... ;-/
Co zorbić żeby sie normalnie pobierało ... chyba że tak ma być a ja coś źle robie... ;-/
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
czekaj aż się "zbuferuje" i daj plik -> zapisz jako... i tyle
bercik860 napisał(a):
czekaj aż się "zbuferuje" i daj plik -> zapisz jako... i tyle
Kamil napisał(a):
lub wylacz wtyczke, narzedzia dodatki wtyczki poszukaj tam quick time i daj wylacz

Dzięki Bossy ;-) wszystkie rady oki
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując