Bartuk1906 napisał(a):

Mam problem Bo jak chce pobrać muzykę z zrzuty czy innej stronie tego typu to jak daje pobierz to zamiast się ściągać wyskakuje mi nowa strona z quicktime-em i odtwarza muzykę... ;-/
Co zorbić żeby sie normalnie pobierało ... chyba że tak ma być a ja coś źle robie... ;-/
|
czekaj aż się "zbuferuje" i daj plik -> zapisz jako... i tyle
