Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
putinm
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
14103
31.01.2010, 13:52
Niech ktoś pomoże bo mnie zaraz szlag trafi. Cały czas w photoshopie robi mi się jako kursor "Rączka"... Da się coś z tym zrobić?
Kolekcja szali:
http://kolekcjaszalikow-putitsw.pl.tl/
Projektowanie gadżetów kibicowskich:
http://puti-projects.pl.tl/
...Nieważne są dla nas pokonywane kilometry...
...Liczy się tylko nasza miłość...
putinm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do putinm
Znajdź inne posty napisane przez putinm