Wyświetl pojedynczy post
putinm
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14103
Stary 31.01.2010, 13:52
Niech ktoś pomoże bo mnie zaraz szlag trafi. Cały czas w photoshopie robi mi się jako kursor "Rączka"... Da się coś z tym zrobić?
Kolekcja szali:
http://kolekcjaszalikow-putitsw.pl.tl/
Projektowanie gadżetów kibicowskich:
http://puti-projects.pl.tl/

...Nieważne są dla nas pokonywane kilometry...
...Liczy się tylko nasza miłość...


Odpowiedz cytując