Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 31.01.2010, 02:48
jakby był tkaczyk to by byla inna gra wg mnie. Szkoda ze nie ma goscia, bo to był jedyny taki "czarodziej" w naszej druzynie. Ale i tak bardzo lubie tą reprezentacje, oni walczą do konca a nie opieprzaja sie jak pilkarze nozni...
Odpowiedz cytując