Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 31.01.2010, 02:29
jak rzucamy 10 bramek do przerwy a po 10 min drugiej polowki 2 bramki to nie mamy prawa wygrac... mielismy karnego, nie potrafilismy wykorzystac chyab na remis... nie zwalajamy na sedziow ...byli do ogrania

widac ze nasi nie potrafia grac obrony 3-2-1 wyszli wysoko tak samo jak Francuzi w meczu z nami i nie moglismy sobie poradzic

byli lepsi i koniec...szkoda
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując