|
jak rzucamy 10 bramek do przerwy a po 10 min drugiej polowki 2 bramki to nie mamy prawa wygrac... mielismy karnego, nie potrafilismy wykorzystac chyab na remis... nie zwalajamy na sedziow ...byli do ogrania
widac ze nasi nie potrafia grac obrony 3-2-1 wyszli wysoko tak samo jak Francuzi w meczu z nami i nie moglismy sobie poradzic
byli lepsi i koniec...szkoda
|