Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 31.01.2010, 01:30
Nie lubię piłki ręcznej, podobnie zresztą jak siatkówki - co nie znaczy że nie kibicowałem naszym.
Tak na marginesie to nie przypuszczałem że może być jakiś sport zespołowy z bardziej zjebanym systemem sędziowania niż piłka, a tu jest - ta dowolność interpretacji jest straszna.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując