|
Pierwsza połowa b dobra i wydawalo sie ze mecz damy rade wygrac...
niestety wszystko co najgorsze przyszlo na poczatku 2 giej odlsony kiedy Chorwaci nam odkskoczyli i pozniej juz w zasadzie kontrolowali gre.
u nas chyba troche nerwowosci sie wkradlo i skutecznosc z gry tez zmalazła
no coz na jutro musimy sie zrenenerowac i walczyc o braz
|