Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 31.01.2010, 00:59
Pierwsza połowa b dobra i wydawalo sie ze mecz damy rade wygrac...

niestety wszystko co najgorsze przyszlo na poczatku 2 giej odlsony kiedy Chorwaci nam odkskoczyli i pozniej juz w zasadzie kontrolowali gre.

u nas chyba troche nerwowosci sie wkradlo i skutecznosc z gry tez zmalazła

no coz na jutro musimy sie zrenenerowac i walczyc o braz
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując