Nie no za pół roku to już mus. Nowy bramkarz plus Pawełek bo raz el . LM i pozory chociaż muszą zachować , dwa nowy stadion

może wraz z nowym stadionem będa musieli wzmocnic skład żeby zaprosic troszke kibiców. A po trzecie ileż okienek można szukać solidnego bramkarza

Oni chyba sugerują żebysmy sie sami zrzucili i zaprosili jakiegoś goalkepera.