Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20096
Stary 31.01.2010, 00:31
Nie no za pół roku to już mus. Nowy bramkarz plus Pawełek bo raz el . LM i pozory chociaż muszą zachować , dwa nowy stadion może wraz z nowym stadionem będa musieli wzmocnic skład żeby zaprosic troszke kibiców. A po trzecie ileż okienek można szukać solidnego bramkarzaOni chyba sugerują żebysmy sie sami zrzucili i zaprosili jakiegoś goalkepera.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując