Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 30.01.2010, 23:55
Szkoda porażki, na własne życzenie trochę.

Brakuje nam w niektórych meczach... gwiazdy z prawdziwego zdarzenia. Kogoś o umiejętnościach ponadprzecietnych, kogoś kto zrobi różnicę, kto strzeli każdemu. Nawet mocno przeciętni Czesi podejmowali walke bo mieli swojego Jiche. Chorwatów dziś poderwał Balic - niby mało widoczny, niby zgaszony w I połowie... ale w drugiej już brylował. Waleczny, skuteczny, prowokujący (w najlepszym tego słowa znaczeniu!). Bezcenny.

U nas tym czasem nastu rzemieślników. Dobrych, temu nie można zaprzeczyć. Ale to mało na Francję czy Chorwację, czyli zdecydowanie dwie najlepsze ekipy w ostatnim czasie. Naszych nie stać na błysk, na wyjscie poza wałkowane setki razy na treningach schematy. Gdy rywal zaskakuje czymkolwiek (Chorwaci zmieniając obrone z 6-0 na 5-1, Chorwaci wprowadzając dodatkowego gracza grając w osłabieniu, Słoweńcy błyskawicznie rozgrywając piłkę a nie wymieniający 300 podań wszerz...) to Polacy nie sa w stanie zareagować wystarczająco szybko i skutecznie. I potem czegoś brakuje. Tak jak dziś.

Przydałby się Tkaczyk... Na jego pozycji dzieli nas chyba największy dystans do czołówki.
Odpowiedz cytując