Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6938
Stary 30.01.2010, 23:42
A to nie jest zależne od Komisji Licencyjnej? Ponoć ostatni raz niby zbiera się 16 lutego...a więc pytanie, czy później zbiera się na wniosek zainteresowanego klubu? Czy na przykład po miesiącu, czyli 16 marca.
Odpowiedz cytując