Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
6938
30.01.2010, 23:42
A to nie jest zależne od Komisji Licencyjnej? Ponoć ostatni raz niby zbiera się 16 lutego...a więc pytanie, czy później zbiera się na wniosek zainteresowanego klubu? Czy na przykład po miesiącu, czyli 16 marca.
mIcHaL666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mIcHaL666
Znajdź inne posty napisane przez mIcHaL666