Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20094
Stary 30.01.2010, 23:14
Jeszcze tylko jedna uwaga - za pół roku w negocjacjach z Pawełkiem klub będzie postawiony niejako pod ścianą. Zawodnikowi kończy się kontrakt, może podpisać nowy z kimkolwiek zechce, my zaś nie mamy zmiennika - no chyba, że przedłużymy Juszczyka na kolejne pół roku. Tyle, że to żadna alternatywa.

Będziemy testować? Pewnie tak.
Przedłużymy umowę z Pawełkiem? Jeśli się uda, bo wbrew pozorom mogą się znaleźć inni chętni.

Ale to przecież dopiero za pół roku. Teraz mamy Juszczyka i trzynaście meczy ligowych.

Ktoś widzi problem?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując