Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
kicu
Member
Od: 04.2006
Offline
#
3138
30.01.2010, 22:54
Pawlolek
napisał(a):
Pierwszy sezon
Transfery:
http://img39.imageshack.us/img39/5771/trasnf.jpg
A skąd miałeś w Wiśle w pierwszym sezonie 1,7 mln ojro nie sprzedając zawodników?
kicu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kicu
Znajdź inne posty napisane przez kicu