Wyświetl pojedynczy post
kicu
Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3138
Stary 30.01.2010, 22:54
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy sezon
Transfery:
http://img39.imageshack.us/img39/5771/trasnf.jpg
A skąd miałeś w Wiśle w pierwszym sezonie 1,7 mln ojro nie sprzedając zawodników?
Odpowiedz cytując