Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20088
Stary 30.01.2010, 22:41. Wzmocnienia Wisły - przynajmniej w lutym
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Lech, Legia, Wisła czy Polonia czekają ze swoimi działaniami na ten moment, kiedy będą mogły stawiać swoje warunki i wyśmiać oferty w stylu miliona euro za Novaka, a kluby które teraz czekają na niezłe oferty za swoich piłkarzy z Bundesligi, Championship itd. będą musiały obejść się smakiem i zarobić cokolwiek od klubu z naszej ligi.
Przeczytałem z zainteresowaniem twój post i odpiszę tak - oby się twoje słowa w złoto obróciły! Wiadomo, że "strategia przeczekania" (do lutego) prowadzona przez kluby które maja mało $$$ - jest chyba jedyna rozsądną na chwilę obecną. Oczywiście, ja sam bym chciał, aby Wisełka już w tej chwili miała pełną, skompletowaną kadrę, ale nie zawsze chcieć znaczy móc to zrealizować. Minusem obecnej polityki transferowej jest na pewno wyjątkowa nieporadność (np. testowanie "miliona" bramkarzy), za co w wielu firmach nieudolni pracownicy wylecieliby na zbity pysk.

Wiele klubów działa dynamiczniej od nas (Jaga, Śląsk, Odra), a jeśli ziemniaki wyciągną poznańskie zaskórniaki i rzeczywiście sprowadzą jeszcze ze 2 dobrych zawodników (ciekawe, czy uda im się z Janotą), to walka wiosną o "miejsca pucharowe" będzie jeszcze bardziej zażarta. Osobiście boję się o jedno: jeśli Wisła nadal będzie kompletnie obojętna na rynku transferowym, to mistrzostwo za rok będzie mocno wątpliwe. Przykład: może i Groclin-Polonia jest wynalazkiem na chybił-trafił, ale solidnie wzmocniona będzie trudna do pokonania. Podobnie i Jaga, nasz dawny przyjaciel: pokonała Legię i zremisowała z pasami (naszym nie udało się ani jedno, ani drugie).
Odpowiedz cytując