Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14081
Stary 30.01.2010, 21:37
Czy mogę wysłać komuś numer IMEI, i czy ta osoba może go jakoś wykorzystać potem, bym miał ewentualne problemy?
Przedaje telefon na allegro, chyba od Ery, bo tak napisane na pudełku, i chłop zapytał o numer IMEI. Zastanowiło mnie jedno: chłop przysłał maila z adresy [email protected]
Powód: Wszystko legalnie! ;]
Ostatnio edytowane przez DrewniaQ : 30.01.2010 o godz. 21:38.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując