Cytat:
|
Zapewniam Cie ze kazdy (kibic Wisly) na tym forum pragnie mistrzostwa dla Wisly.
|
Tak myślisz? Bo kiedy ja czytam wypociny frustrata, który opluwa żółcią nie tylko błędy Skorży, ale i jego dobrą decyzję, nie jestem w stanie uwierzyć w to, że zależy mu na dobru klubu i jego sukcesach.
A postaci piszących takie wiadomości na tym forum widać co najmniej parę.
To jest zwyczajnie smutne. Można wytknąć błędy, ale nie można opluwać żółcią wszystkiego i wszystkich, jeśli tylko ma powiązanie ze Skorżą, bo to świadczy nie o niekompetencji Skorży, ale o niekompetencji tegoż krytyka.
Bo do krytyki też trzeba dojrzeć.