Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20082
Stary 30.01.2010, 21:19
Nie zebym sie czepial ale przepraszam bardzo a co naszym wlodarzom i trenerom wyszlo w ostatnim czasie?

Cytat:
Nie zakrztuś się żółcią, gdy Skorża znów obroni mistrzostwo


Zapewniam Cie ze kazdy (kibic Wisly) na tym forum pragnie mistrzostwa dla Wisly.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 30.01.2010 o godz. 21:21.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując