Nie zebym sie czepial ale przepraszam bardzo a co naszym wlodarzom i trenerom wyszlo w ostatnim czasie?
Cytat:
|
Nie zakrztuś się żółcią, gdy Skorża znów obroni mistrzostwo
|
Zapewniam Cie ze kazdy (kibic Wisly) na tym forum pragnie mistrzostwa dla Wisly.