Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20075
Stary 30.01.2010, 20:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To oczywiste.
Widać jednak, że Kazimierski i Skorża napalili się na słabego bramkarza. Gdyby Dowhań widział w nim potencjał, to by go pewnie pozyskali.
Dla mnie opinia trenera bramkarzy Legii jest wiążąca, w odróżnieniu od decyzji Kazimierskiego, Skorży czy Łaciaka. Powód?
Nie przesadzajmy. Najpierw plujecie, że Wisła traci mega okazje i że obciach i żenada, a teraz że to od początku był gniot i wina Skorży, że w ogóle go śmiał chceć.

Żenada....

A może po prostu Wisła chciała zatrudnić zmiennika dla Pawełka, nieco lepszego od Juszczyka i zaproponowała mu nie za dużą, adekwatną do umiejętności kasę. I Nurkovic sie nie zgodził, szukajac jelenia co da więcej. Normalne negocjacje.

Nie rozumiem niektórych na tym forum, każde info inerpretowane jest jako kolejny dowód na rzekomą nieudaczność, niedoinformowanie, nieskuteczność Wisły.

Komentarze w stylu "Wisła się kompromituje, bo nie zatrudniła Nurkovica" zmieniający się w tych samych ustach tydzień później w "Wisła się kompromituje, bo chciała zatrudnić Nurkovica" świadczy o poziomie komentująych.

Współczuje, że was aż tak zżera nienawiść i niechęć do aktualnych włodarzy i trenerów, to musi być bardzo niewygodne, że coś czasem im wychodzi....
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując