Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20073
Stary 30.01.2010, 20:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widać jednak, że Kazimierski i Skorża napalili się na słabego bramkarza.

Tak się napalili, że podpisali z nim (Juszczykiem) "długoterminowy", półroczny kontrakt. Wymyślaj dalej te swoje kłamstewka nt. Skorży, daleko zajdziesz.

Najwidoczniej klub nie chciał płacić zbyt dużo za rezerwowego bramkarza więc wybrano rozwiązanie tymczasowe i za pół roku przyjdzie ktoś bardziej konkretny na pozycję bramkarza. Zarówno Pawełek jak i Juszczyk są za słabi na potrzeby Wisły.
Odpowiedz cytując