wolfy napisał(a):

|
Widać jednak, że Kazimierski i Skorża napalili się na słabego bramkarza.
|

Tak się napalili, że podpisali z nim (Juszczykiem) "długoterminowy", półroczny kontrakt. Wymyślaj dalej te swoje kłamstewka nt. Skorży, daleko zajdziesz.
Najwidoczniej klub nie chciał płacić zbyt dużo za rezerwowego bramkarza więc wybrano rozwiązanie tymczasowe i za pół roku przyjdzie ktoś bardziej konkretny na pozycję bramkarza. Zarówno Pawełek jak i Juszczyk są za słabi na potrzeby Wisły.