|
Polecicie mi jakiś odtwarzacz mp3 bez bajerów ? Wystarczy mi 4 GB lub 2GB, mały, firmowy, w miarę nowy, do 200zł na akumulator lub baterie z wyświetlaczem(1 kolor), bez radia. Taki do biegania czy jazdy rowerem żeby nie ciążył przy użytkowaniu.
Albo słuchawki bezprzewodowe z wbudowanym mp3 tyle że markowe.
PS. Jak ktoś posiada to chętnie kupię używany.
Ostatnio edytowane przez harimata : 30.01.2010 o godz. 19:42.
Kod:
W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem
9 października wywal Tuska do śmietnika !
|