Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14078
Stary 30.01.2010, 19:28
Polecicie mi jakiś odtwarzacz mp3 bez bajerów ? Wystarczy mi 4 GB lub 2GB, mały, firmowy, w miarę nowy, do 200zł na akumulator lub baterie z wyświetlaczem(1 kolor), bez radia. Taki do biegania czy jazdy rowerem żeby nie ciążył przy użytkowaniu.

Albo słuchawki bezprzewodowe z wbudowanym mp3 tyle że markowe.

PS. Jak ktoś posiada to chętnie kupię używany.
Ostatnio edytowane przez harimata : 30.01.2010 o godz. 19:42.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !
Odpowiedz cytując