Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pawel#17
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
20066
30.01.2010, 19:18
Mi najlepszy wydawał sie ten fin Slineapa ale wiadomo pawełek "lepszy"
pawel#17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawel#17
Znajdź inne posty napisane przez pawel#17