Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 30.01.2010, 19:11
jeszcze chodze zdenerwowany ;/
szkoda bardzo tego meczu ;/
w takim meczu Tkaczyk by się przydal...
ale coż jutro jest mecz i trzeba pokazac ze jestesmy dobra druzyna.

Odpowiedz cytując