Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6936
Stary 30.01.2010, 19:02
z tym ze parking obok stadionu jest nieopłacalny to nie takie oczywiste, to kwestia polityki miasta co do możliwości parkowania na ulicach np w tym wypadku 3maja. sam często wpadam w te okolice z psem na spacer i często na 3maja nie ma gdzie zaparkować na niemal całej długości. proszę tez zważyć ze ogólnie tendencja jest taka, że samochodów jest więcej a i chętnych wypoczynku na błoniach podejrzewam też...
Odpowiedz cytując