Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 30.01.2010, 18:58
Nie lubię oceniać sędziów, wiadomo że do naszej gry można się przyczepić ale kilka kontrowersyjnych decyzji i człowiek przestaje się skupiać na grze. Z tego brała się też coraz większa nerwowość w ataku.
Kilka decyzji niezrozumiałych a kartka dla Wenty to już wg. nawet przeciw rywalizacji sportowej. Końcówka spotkania gonimy wynik, szansa na kontrę i sędziowie wkraczają do akcji. Wiadomo że patrzymy na to trochę inaczej ale jestem pewien że każdemu neutralnemu kibicowi ta sytuacja rzuciła się w oczy.
Odpowiedz cytując