Temat
:
X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii
Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
5
30.01.2010, 18:55
Jak to powiedział chyba Piwko w studiu
"żeby wygrać jedną bramką musielibyśmy wygrać pięcioma"
To chyba mówi wszystko. Niby nie możliwe
Ale jak się gra cały mecz w osłabieniu to o czym w ogóle mowa.
UniaTarnówZKS1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UniaTarnówZKS1928
Znajdź inne posty napisane przez UniaTarnówZKS1928