Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 30.01.2010, 18:35
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Mnie dobil komentatorr slowami:

"sporo czasu do konca (17 min), zdobedziemy bramke kontaktowa (przy 3 golach przewagi Chorwatow), zremisuje i mozemy zaczac myslec o budowaniu przewagi !"
Też to pamiętam dokładnie ale było wtedy 2 bramki przewagi Chorwatów.

Tak jak już zostało napisane, nie czuje smutku tylko wkur...nie. Panowie to jest półfinał ME i żeby takie jaja sędziowie odpier...ali to jest naprawdę skandal. Chociaż co by o sędziech nie mówić to i tak zagraliśmy słabiutko drugą połowę.
Odpowiedz cytując