zidanemarcin napisał(a):

Mnie dobil komentatorr slowami:
"sporo czasu do konca (17 min), zdobedziemy bramke kontaktowa (przy 3 golach przewagi Chorwatow), zremisuje i mozemy zaczac myslec o budowaniu przewagi !"
|
Też to pamiętam dokładnie ale było wtedy 2 bramki przewagi Chorwatów.
Tak jak już zostało napisane, nie czuje smutku tylko wkur...nie. Panowie to jest półfinał ME i żeby takie jaja sędziowie odpier...ali to jest naprawdę skandal. Chociaż co by o sędziech nie mówić to i tak zagraliśmy słabiutko drugą połowę.