Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 30.01.2010, 18:35
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Sedziowie popelnili kilka bledow, ale napewno nie wypaczyli wyniku. Mysle, ze tu przede wszystkim odbila sie porazka z Francuzami...nie mozna sobie odpuscic zadnego spotkania w turnieju, bo wowczas druzyna wypada z rytmu i zwykle nie dociera do finalu. Pokonalibysmy Mistrzow Swiata, a jednoczesnie wyeliminowalibysmy ich, a to daloby nam jeszcze wiekszego kopa.
Moze ewidentnie nie wypaczyli - jeszcze tego by brakowalo ale jedna pilka zagwizdana w nie ta strone i zamiast 1 bramki roznicy robia sie np. 2, a takich sytuacji bylo wiele. Poza tym tak jak ktos powiedzial w studio teraz przy takiej stawce jest to dodatkowe obciazenie, a przeciez nasi zamiast w II polowie koncentrowac sie na grze to musieli walczyc z wiatrakami - sedziami.

SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
wg. mnie i pewnie nie tylko dość tendencyjne sędziowanie, bodaj o ile dobrze pamiętam w meczu z Francją też sędziowali Norwegowie i tez raczej więcej nam przeszkadzali niż Francuzom
Trzeci raz nam zdaje sie sedziowali tutaj i za kazdym razem bylo cos nie tak.
Zreszta juz pierwsza kontorwersyjna decyzja - Chorwat sie wywraca probujac lapac zle podana pilke i pilka dla Chorwatow bo Polak niechacy akurat przebiegal. Zenada.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując