|
Prawda jest taka, że ta nasza reprezentacja nie jest taka wspaniała jak to się wydaje. Wygrywamy ze Szwecją, Hiszpanią ale już taka Słowenia nie mówiąc o Francji to już są dla nas schody pomimo tego o co graliśmy z Francją. Graliśmy strasznie słabo w obronie, głupie straty i jest to co jest. Ale i tak hit meczu z Chorwacją to wypowiedź komentatora z Polsatu Sport. Do końca było 20 minut a Polacy przegrywali trzema punktami a komentator mówi, że do końca bardzo dużo czasu itd... A ja się tylko uśmiechnąłem i pomyślałem przy tej grze naszych, sędziów i tej stracie to mamy po meczu.
|