Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 30.01.2010, 18:18
No cóż, szkoda.
Pomijając sędziowanie to naszym chłopcom chyba jednak zabrakło mentalności zwycięzców.
Są świetną drużyną, naprawdę bardzo dobrą, ale zabrakło "tego czegoś" żeby wygrać turniej.
Mam nadzieję na brąz.
W finale będę gorąco kibicował Francuzom, bowiem po ostanim "popisie" chorwackich kibiców w mistrzostwach świata zapałałem szczerą niechęcią do tej reprezentacji.
Odpowiedz cytując