|
No cóż, szkoda.
Pomijając sędziowanie to naszym chłopcom chyba jednak zabrakło mentalności zwycięzców.
Są świetną drużyną, naprawdę bardzo dobrą, ale zabrakło "tego czegoś" żeby wygrać turniej.
Mam nadzieję na brąz.
W finale będę gorąco kibicował Francuzom, bowiem po ostanim "popisie" chorwackich kibiców w mistrzostwach świata zapałałem szczerą niechęcią do tej reprezentacji.
|