|
Chorwaci byli dzisiaj lepsi i trzeba to przyjac do wiadomosci. Kilkanascie strat wlasnych(wobec kilku Chorwatow) i fatalna skutecznosc w ataku(4 bramki w ciagu 15 minut drugiej polowy) zadecydowaly o wyniku.
Sedziowie popelnili kilka bledow, ale napewno nie wypaczyli wyniku. Mysle, ze tu przede wszystkim odbila sie porazka z Francuzami...nie mozna sobie odpuscic zadnego spotkania w turnieju, bo wowczas druzyna wypada z rytmu i zwykle nie dociera do finalu. Pokonalibysmy Mistrzow Swiata, a jednoczesnie wyeliminowalibysmy ich, a to daloby nam jeszcze wiekszego kopa.
|