Temat
:
X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii
Wyświetl pojedynczy post
pbciderek
Member
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
286
30.01.2010, 18:16
Sędziowie sędziami, ale jak się dwa razy przegrywa przewagi to ciężko wygrać... Słabiutka druga połowa :(
pbciderek
pbciderek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pbciderek
Znajdź inne posty napisane przez pbciderek