Tak na chłodno to chyba znowu indywidualnie można się czepiać Bartosza Jureckiego. Raził nieskutecznościa , a potem ewidentnie nie szukał pozycji. Jurasik także nie zachwycił na skrzydle. Po prostu nie miał kto grac dzisiaj: Bielecki słabszy wyraxnie w drugiej połowie, Lijewscy to jakieś nieporozumienie, wymienieni wcześniej Jurecki i Jurasik..Wg mnie zupelny brak koncepcji na grę w ataku ... Plus sędziowei ktorzy dokonwyali naprawdę cudów
