Tylko_Wisła! napisał(a):

|
Co się stało ? Bo niestety nie oglądałem...
|
wg. mnie i pewnie nie tylko dość tendencyjne sędziowanie, bodaj o ile dobrze pamiętam w meczu z Francją też sędziowali Norwegowie i tez raczej więcej nam przeszkadzali niż Francuzom