|
Ci sędziowie to mogą sobie podać ręce z naszymi... piłkarskimi. Nie czuję smutku, lecz ogromne wku*wienie, bo zamiast grania przeciwko Chorwatom zrobiło się granie przeciwko Chorwatom i Norwegom. Brak słów po prostu, trzeba walczyć o srebro.
Edit: fakt, nad atakiem trzeba więcej pracy, ale błędy sędziów to na prawdę wolały o pomstę do Nieba...
|