|
Zagraliśmy fajny mecz, szkoda że nie był sędziowany obiektywnie. Para buców norweskich. Dla mnie skandal. Bo gdybyśmy przegrali rzeczywiście, fair, chapeau bas dla chorwatów. Ale aż momentami było to śmieszne, jak można było przewidzieć że sędziowie zaraz "zareagują".
|