Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 30.01.2010, 18:06
Trzeba było się nie podkładać żabojadom, gralibyśmy sobie spokojnie z Islandią i byli pewnie w finale. Jak się kalkuluje to potem się płacze.
Odpowiedz cytując